Spełnij marzenie dziecka i spraw mu pościel Psi Patrol. Niech przeżywa we śnie przygody razem z siódemką wspaniałych czworonogów i ich rezolutnym opiekunem!

Opublikowano dnia 01-01-2021

Kategoria: Blog » Pościel Dziecięca

pościel psi patrol

Sen jest okazją do przeżywania w swoim umyśle niesamowitych przygód, bywa jednak, że przynosi także koszmary. Niewątpliwie pozytywna atmosfera w pokoju dziecka, dobór odpowiednich tekstyliów, np. pościeli dziecięcej z bohaterami kreskówki Psi Patrol, może wpłynąć na jego samopoczucie, a tym samym ograniczyć również nieprzyjemne wrażenia przenoszące się do sfery REM, czyli tej fazy snu, w której pamiętamy to, co się dzieje, zarówno marzenia, jak i koszmary senne.
 

Sen powinien być dla każdego, a w szczególności dla dzieci doskonałą regeneracją i relaksem. Wybór pościeli Psi Patrol sprawi, że dziecko z uśmiechem będzie wskakiwać wieczorem do łóżka, towarzyszyć mu będą ulubione postaci z bajki, które wszak radzą sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji w Krainie Przygód, zatem także dziecku pomogą zasnąć.

pościel psi patrol

Ozdób poduszkę i kołdrę poszewkami z wizerunkami nieustraszonych piesków i oswój dziecko ze spaniem samodzielnie!

Niewątpliwie pościel do łóżeczka z Psim Patrolem może być doskonałym wyborem dla dwu- czy też trzylatka, którego staramy się przyzwyczaić do spania samodzielnie. Dziecko będące fanem bajki Psi Patrol chętnie naśladuje jej bohaterów w zabawach. Staje się przywódcą Ryderem, który bierze odpowiedzialność za całą siódemkę piesków i wyznacza im ratownicze zadania albo jednym z „kudłatych siedmiu wspaniałych”. Podziwia ich odwagę, a czasem umiejętność pokonywania przeszkód czy własnych słabości. Pościel Psi Patrol, podobnie jak ulubiona przytulanka, może pomóc dziecku w oswojeniu się z ciemnością i ze spaniem bez rodziców u boku. Na początku można nawet stworzyć na tę potrzebę opowieść, jak to pieski z Psiego Patrolu rozgoniły wszystkie „strachy” i zamknęły je w szafie, a teraz strzegą dziecka w jego własnym łóżku, kładąc się razem z nim w miękkiej pościeli i pełniąc na przemian straż, aby nic złego mu się nie przytrafiło. Do małego łóżka dla 3-latka wystarczy pościel Psi Patrol 100x135. Będzie ona odpowiednia także do łóżeczka niemowlęcego, wszak wykonana jest ze 100% bawełny i posiada certyfikat Oeko-Tex 100, który świadczy o najwyżej jakości, nietoksyczności i hipoalergiczności produktu. Jest zatem odpowiednia także dla małych alergików. 

pościel psi patrol 160x200

Kolorowa pościel Psi Patrol pomoże dziecku wyciszyć się i spokojnie zasnąć

Oczywiście pościel dziecięca z bohaterami kreskówki „Paw Patrol” nie jest przeznaczona jedynie dla maluszków i kilkulatków, wszak nieco starsze dzieci także przepadają za postaciami z tej bajki, gdyż niesie ona ze sobą sporo mądrości. Ryder uczy dzieci jak być odpowiedzialnym za siebie i innych, a także tego, że w zespole tkwi siła. To uniwersalne prawdy, które warto przenieść do życia. Dziecko musi mieć świadomość, że ma oparcie w bliskich, ale też, że może być oparciem dla innych, np. młodszego rodzeństwa. Jak wiadomo, dziecko w trakcie zabaw naśladuje role społeczne, zatem chętnie bawi się również w bohaterów Psiego Patrolu, którzy są ich odzwierciedleniem. Mamy tu wszak strażaka Marshalla, budowniczego Rubble’a, ekologa Rockiego, patrzącą na wszystko z perspektywy przestworzy – Sky, policjanta Chase’a, morskiego ratownika – Zumę, a także ratowniczkę górską – Everest. Te pieski pokazują dziecku, że nie ma rzeczy niemożliwych, potrzebna jest jedynie dobra współpraca i zaangażowanie. Dzieci nie tylko chętnie bawią się w Psi Patrol, ale wybierają gadżety z tymi bohaterami. Dlatego mogą one stać się świetnymi dodatkami do pokoju przedszkolaka czy dziecka w wieku szkolnym. Pościel Psi Patrol 140x200 może być jednym z nich. Pomoże dziecku wyciszyć się i spokojnie zasnąć. W jaki sposób? Wystarczy, że przypomni sobie ostatnie obejrzane przygody Psiego Patrolu, spojrzy na sympatyczne kreskówkowe psiaki widoczne na pościeli i zanurzy się w marzeniach sennych o wspólnych, szalonych i niezapomnianych przygodach z czworonożnymi przyjaciółmi u boku.

pościel psi patrol 140x200

Pościel z Psim Patrolem świetna także dla starszaków

Kiedy wybierasz dla dziecka większe łóżko, dobierasz do niego także pościel dla starszaka. Na kołdrę i poduszkę może zatem sprawdzić się pościel Psi Patrol 160x200. Nie tylko małe dzieci, ale często również starsze boją się ciemności i choć nie zawsze chcą się do tego przyznać także potrzebują przyjaznego otoczenia, które dodaje im otuchy. Do pokoju warto wybrać zatem nie tylko gadżety zapewniające luminescencyjny efekt, ale również pościel z sympatycznymi postaciami z Psiego Patrolu, które udowadniają, że można wyjść z każdej opresji mając wokół siebie wiernych przyjaciół i przyjazne środowisko. Przytulna pościel pomoże szybciej zasnąć i rozgoni wszelkie złe sny. 

Dzieci mogą z chęcią udawać się do snu i wcale przy tym nie marudzić. Wystarczy zapewnić momentowi zasypiania odpowiednią oprawę. Opowiedziana historia, przeczytana bajka, a na dodatek pościel z Psim Patrolem sprawią, że ten czas będzie wyjątkowy i wyczekiwany.

Podobne wpisy na blogu

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!

Ostatnio oglądane